top of page
Sistem Odasında Çalışan Ekip

Sistem Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma alanındaki çözümlerimiz ile fiziksel sunucu ve uygulama bağımlığını azaltarak IT operasyon maliyetlerinin düşürülmesine, daha iyi seviyede performans elde edilmesine, yönetim kolaylığı sağlanmasına ve iş sürekliliğine katkıda bulunuyoruz.

Sunucu Mimarisi Çözümleri

Sunucu Mimarisi çözümleri ile veri merkezinizde yönetmeniz gereken sunucu, veri depolama, yedekleme, sanallaştırma, ağ katmanlarını bir araya getirerek yönetim kolaylığı, esneklik ve maliyet avantajı sağlıyoruz.

Adsız tasarım - 2022-02-12T200518.055.png
Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri

Veri Depolama ve Yedekleme çözümleri ile kurumların her geçen gün büyüyen, karmaşık hale gelen ve önemi artan dijital verileri için yönetilebilir, ölçeklendirilebilir ve güvenli çözümler sunuyoruz.

İş Sürekliliği Çözümleri

İş sürekliliği çözümlerimiz ile herhangi bir kesinti veya felaket durumunda müşterilerimizin kritik iş fonksiyonlarının sürekliliğini sağlıyoruz. Müşterilerimizin işinin devamlılığını içeren bir plan dahilinde insan, bina, ekipman, teknoloji kaynaklarını kapsayan en uygun iş sürekliliği çözümlerini sunuyoruz.

Microsoft Danışmanlık Çözümleri

Microsoft Danışmanlık çözümleri ile her ölçekteki işletmenin operasyon maliyetlerini azaltarak ve iş süreçlerindeki verimliliği artırarak, kurumların günümüz koşullarında daha rekabetçi olmasını sağlıyoruz.

En Kötüsüne Hazırlanmak

Araştırma firması Clutch.co'ya göre (Clutch), veri kaybına uğrayan küçük işletmelerin %60'ı altı ay içinde kapanacak.

Bu, özellikle bu işletmelerin %58'inin hiçbir verisini kaybetmeye hazır olmadıklarını söylediği gerçeği göz önüne alındığında ürkütücü olmalı.

Şirketinizin bir istatistik olmasına izin vermeyin. İş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma planlaması, işinizi yürütmenin kritik bir parçası olmalıdır. Yönetim, izleme ve destek hizmetleri ile, yedekleme, yerel felaket kurtarma ve bulut felaket kurtarma hizmetleri sunuyoruz.

Kuruluşunuzun çalışır durumda kalmasına yardımcı oluyoruz...

Business Continuity

İşletmenizin sürdürmesi gereken bir itibarı ve müşterilerini mutlu etmesi gereken bir itibarı vardır.

Kesinti süresi kesinlikle bu planın bir parçası değildir. Karşılaştığınız sorunlar ne olursa olsun, kuruluşunuzu çalışır durumda tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Disaster Recovery

Sistemleriniz çöktüğünde, her saniye önemlidir.

Yedeklemeleriniz site dışı bantlardan geri yüklenirken 48 saat veya daha fazla beklemeyi göze alamazsınız. İşlemleri dakikalar içinde geri yükleyebilen "yerinde kurtarma" teknolojilerini kullanarak verileriniz ve uygulamalarınız, siz yedeklenip çalışmaya başlayana kadar bulutta çalışmaya devam edebilir.

Regular Testing

En iyi hazırlanmış planlar bile bir felaket olduğunda ters gidebilir.

Bu riski almaya hazır mısın? İşler ters gittiğinde, uyguladığınız sürecin sizi gerçekten ayakta tutmasını sağlamak için kapsamlı test planları sunuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Bazı Diğer Çözümlerimizi İnceleyin

Açık Kaynak Çözümleri

Açık Kaynak Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Dış Kaynak Çözümleri

Dış Kaynak Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Çözümleri

Ağ Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

bottom of page