top of page
İş toplantısı

Yönetilen Servisler

Yönetilen BT hizmetleri nelerdir?

Haliç Bilişim, bir şeyler ters gittiğinde devreye girmekle kalmayan, aynı zamanda 7/24 çalışan Operasyon Merkezinden BT hizmetleriniz için tam sorumluluk alan iş ortağınızdır.

 

Ağınıza eklenen yeni bir kullanıcıya, bir uygulamayla ilgili yardıma, oturum açma sorunlarına veya sunucu yazılımının güncellenmesine ihtiyacınız olsun, bir BT destek ekibine ihtiyacınız olacak. Kimi arayabilirsiniz?

Haliç Bilişim BT ortamınızı proaktif olarak izliyor, koruyor, karar verme sürecinize rehberlik ediyor ve bir sorunuz veya talebiniz olduğunda cevap ve uzman yardımı sağlıyoruz.

Adsız tasarım - 2022-02-12T201551.139.png
Haliç Hangi Yönetilen BT Hizmetlerini Sunuyor?
Network Management

Ağ bileşenleriniz; güvenlik duvarları, yönlendiriciler, anahtarlar, kablosuz denetleyiciler ve erişim noktaları, altyapınızın kullanılabilirliği, erişilebilirliği ve güvenliği için kritik bir bileşeni temsil eder. Her bileşeni, ağ ekipmanınızı izlememize, yönetmemize ve yedeklememize olanak tanıyan gelişmiş bir araç seti kullanarak izliyoruz.

24/7 Helpdesk Support

Hizmet masası, herhangi bir BT departmanının ayrılmaz bir bileşenidir. Haliç Bilişim'in hizmet masası, tüm BT sorunları ve talepleriniz için merkezi iletişim noktanız olarak hareket eder. Ekibiniz için en yüksek düzeyde yanıt, memnuniyet ve üretkenlik sağlamaya inanıyoruz. Yalnızca son kullanıcılarınıza yardım etmekle kalmıyor, aynı zamanda kendilerine yardım etmeleri için onları güçlendiriyoruz.

Proactive Server Management

Sunucu altyapınızı 7/24 izliyor, yönetiyor, yama yapıyor ve bakımını yapıyoruz. Ekibinizin bu konulardan etkilenmelerini önlemek için proaktif olarak çalışıyoruz.

Workstation/ Endpoint Management

Uç nokta yönetimi hizmetlerimiz oldukça esnektir. Çözümlerimiz; güvenlik, kontrol ve uyumluluk sağlamak için yaşam döngüleri boyunca masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardaki uygulama ve işletim sistemi yapılandırmalarını yönetmeye ve düzeltmeye yardımcı olur.

Kapsamlı yönetilen hizmetler, BT departmanınızı bir çalışma akışından kritik bir iş varlığına dönüştürür.

Çoğu zaman, çalışanlar daha üretken, stratejik faaliyetlerde bulunmak yerine zamanlarının çoğunu mevcut sorunları gidermek ve operasyonu devam ettirme k için harcarlar.

Kapsamlı yönetilen hizmetlerimiz, yazılım, donanım ve yapılandırmanın yanı sıra siber güvenlik, iş sürekliliği, olağanüstü durum kurtarma, ağ iletişimi ve kablosuz ağlar dahil olmak üzere tüm BT altyapınız için destek hizmetlerini içerir.

Yönetilen hizmetlerimizin yinelenen aylık maliyeti, şirketiniz büyüdükçe ve geliştikçe BT bütçenizi öngörülebilir ve ölçeklenebilir hale getirir.

 

Projeler. Güvenlik. Danışmanlık. Destek.

BT maliyetlerini kontrol edin

  • BT maliyetlerinizi gereksinimlerinize göre ölçeklendirebilir ve yalnızca ihtiyacınız kadar ödeme yapabilirsiniz.

Güvenilir BT danışmanı

  • Düzenli hizmet yönetimi toplantıları ile  BT yol haritanızı denetleyebilir ve güvenilir danışmanınız.

Ölçeklendirilebilir olun

  • İşletmeniz büyüdükçe, destek yapısının da büyümesi gerekir. Yönetilen bir BT hizmeti kullandığınızda, basit bir görüşme ile hizmetinizi büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Verimliliğinizi arttırın

  • Uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda Yönetilen Hizmet sağlayıcınız her zaman yanınızda.

Düşük ilk yatırım maliyeti

  • Yönetilen BT hizmetleri, teknoloji maliyetlerinin ilk yatırımını dengelemenize yardımcı olur.

bottom of page